ترکیباتمزیت های رقابتی نسبت به رقبا
آب گازدار،شکر،تنظیم کنندهPH(اسیدسیتریک)،(اسیداسکوربیک)،ویتامین C،غلیظ کننده (کربوکسی متیل سلولز)امولسیون پرتقال،طعم دهنده برپایه طبیعی(آناناس)،کافئین (بیشینه 320 میلی گرم در لیتر)، بافر(سیترات سدیم)،ماده مغذی(ویتامین B2،ویتامینB3،ویتامینB6،ویتامین B5)نمک(بیشینه 10 میلی گرم در لیتر) کیفیت و رنگ محصول و عدم نگهدارنده،فرمولاسیون این محصول در شرکت جی اف اس کانادا می باشد. بدون طعم دارو ، با فرآیند پاستور) قبل از افزودن ویتامین،بدون افزودنی های شیمیایی می باشد
خواص محصول
ساخت کالژن(جهت التیام زخم ها)،مقاومت در مقابل بیماری های عفونی،شکل گیری استخوان، جذب آهن،بهبود عملکرد ماهیچه ها،بهبود وضعیت احساسی(نشاط آوری)،افزایش انرژی و رفع خستگی،تحریک متابولیسم، در صورت مصرف کردن ویتامین C ، بدن می تواند عفونت را زودتر از بین ببرد.برای مثال اگر ۵ روز طول می کشد تا یک عفونت از بین رود با مصرف کردن ویتامین Cاین زمان به چهار روز کاهش می یابد.

ویژگی های ویتامین سی لئونارد

طعم بسیار مناسب و بدون استشمام بوی دارو
وزن محصولمدت ماندگاریبازار هدف فروشمحل،شهر تامین کننده
240 میلی لیتر 1 سالسوپرمارکت،باشگاه ورزشی،آبمیوه فروشی،بوفه بیمارستان ایران
نحوه نگهداری محصولویتامین های موجود
در جای خشک و خنک نگهداری شود نمک(بیشینه 100 میلی گرم در لیتر) C-B6-B5-B3-B2

هشدار

افزایش بیش از اندازه این مقادیر در بدن می تواند سبب اختلال در بسیاری از کارکردهای بدن از سیستم گوارشی گرفته تا کم خونی و مشکلات سیستم ایمنی بدن را پدید آورد. این محصول برای افراد دیابتی ، کلیوی ، قلبی ، عروقی ، زنان باردار و شیرده ، کودکان ، افراد حساس به کافئین و افراد مبتال به فشار خون توصیه نمی شود.
W3.CSS

محصولات مرتبط