ترکیباتمزیت های رقابتی نسبت به رقبا
شکر ، تنظیم کننده PH (اسیدسیتریک )،غلیظ کننده(کربوکسی متیل سلولز)،امولسیون پرتقال، طعم دهنده برپایه طبیعی(آناناس، پرتقال و ...)، کافئین،کافئین (بیشینه 320 میلی گرم در لیتر)،ویتامین D،آب گازدار کیفیت و رنگ محصول و عدم نگهدارنده ، فرمولاسیون این محصول در شرکت جی اف اس کانادا می باشد. بدون طعم دارو ، با فرآیند پاستور) قبل از افزودن ویتامین ( ،بدون افزودنی های شیمیایی می باشد.آناناس بسیار با کیفیت
خواص محصول
از ویتامین های ضروری و مورد نیاز بدن است که سبب افزایش جذب کلسیم در بدن و در نتیجه جلوگیری از پوکی استخوان می شود. افراد گیاه خوار به شدت در معرض خطر ابتال به کاهش ویتامین D در بدن خود قرار دارند. قرار دادن صورت و دست ها روزانه به مدت 15دقیقه در معرض تابش آفتاب می تواند کمبود این ویتامین ضروری را در بدن شما جبران کند. اما اگر هوا آفتابی نباشد و غلات و شیر سویا نیز در دسترس نداشته باشید می توانید کمبود این ویتامین را توسط مولتی ویتامین ها در بدن خود جبران کنید.

ویژگی های ویتامین دی لئونارد

طعم بسیار مناسب و بدون استشمام بوی دارو
وزن محصولمدت ماندگاریبازار هدف فروشمحل،شهر تامین کننده
240گرم 1 سالسوپرمارکت،باشگاه ورزشی،آبمیوه فروشی،بوفه بیمارستان ایران
نحوه نگهداری محصولویتامین های موجود
در جای خشک و خنک نگهداری شود نمک (بیشینه 10 میلی گرم) در لیترB2 – B6 – D

هشدار

افزایش بیش از اندازه این مقادیر در بدن می تواند سبب اختلال در بسیاری از کارکردهای بدن از سیستم گوارشی گرفته تا کم خونی و مشکلات سیستم ایمنی بدن را پدید آورد. این محصول برای افراد دیابتی ، کلیوی ، قلبی ، عروقی ، زنان باردار و شیرده ، کودکان ، افراد حساس به کافئین و افراد مبتال به فشار خون توصیه نمی شود.
W3.CSS

محصولات مرتبط

نوشیدنی موهیتو
نوشیدنی موهیتو
نوشیدنی بلوبری
نوشیدنی بلوبری