درباره ما

مختصری درباره لئونارد

شرکت «هدف عصر طلایی» شركتی بازرگانی‌‌ست كه در زمينۀ واردات و صادرات محصولات خوراکی فعّاليت می‌كند. با توجه به لزوم انتخاب نامی متناسب با ماهيّتِ شرکت و وسعت فعّاليت‌های آن و تحقّق اهداف بازاريابی بین‌المللی، نام «لئونارد» را برای خود برگزید و این نام را در سال ۱۳۸۸ به ثبت رساند. این شرکت همزمان با ثبت برند لئونارد، اولین محصول خود (کمپوت آناناس) را از تایلند به ایران و کشورهای حوزۀ خلیج پارس وارد کرد.

با توجه به عدم امكان توليد صنعتیِ کمپوت آناناس در كشور و خواصِ بالای آناناس در مقايسه با ساير ميوه‌ها و همچنین نیاز مردمِ ایران به این نوع کمپوت، این محصول به‌عنوان كالای استراتژيکِ اين شركت انتخاب شد.

سیاستِ قیمت‌گذاریِ مناسب و بهبود کیفیت محصولات، سببِ به‌دست‌آوردنِ سهم عمدۀ بازار این محصول در ایران شد. شرکتِ لئونارد برای تکمیلِ سبد محصولاتِ خود، کمپوت‌های دیگری چون: کمپوت آلوورا، کمپوت انبه، کمپوت مخلوط میوه‌های استوایی و کمپوت هلو را از تایلند و یونان وارد کرد و باعثِ تنوعِ هرچه بیشتر محصولات خود ش ؛ این موضوع باعثِ قرارگیریِ محصولاتِ این شرکت در قفسه‌های فروشگاه‌های زنجیره‌ای و سوپرمارکت‌ها شد.

در سال ۱۳۹۳ وارداتِ محصول با محدودیت روبرو شد، به‌همین دلیل شرکت سیاستِ خود را تغییر داد و تمرکز را بر تولیدات داخلی در کارخانه‌هایی که ظرفیتِ خالیِ تولید دارند گذاشت؛ این تولیدات سبب شد که ۱۰نوع کنسرو غیرگوشتی و تن ماهی و رب گوجه فرنگی و انواع نوشیدنی‌ها، به سبد کالاهای موجودِ لئونارد اضافه شود. درسال ۱۳۹۸ با توجه به افزایش تولید و کیفیت مناسب محصولات، شرکت لئونارد با راه‌اندازی کارخانۀ تولید کنسرو، موجب ایجاد اشتغال برای بیش از ۱۰۰ نفر گردید.

امروزه به‌دلیل محدودیت در واردات و تأمین ارز، واردات کمپوت آناناس لئونارد به ایران امکان‌پذیر نیست، ولی صادرات این محصول به کشورهای آسیایی و اروپایی، همچنان به قوتِ خود باقی‌ست.